Wszystko jest możliwe w cyfrowym świecie
Twoja strategia rozwinie się w internecie
Czujesz się zagubiony w świecie mediów online i offline?
i łączymy media offline i online
Previous slide
Next slide

NEWS

WE ARE LAUNCHING OUR NEW INTERNATIONAL
NETWORK - iNT. AGENCIES

iNT. AGENCIES

NASZA NOWA AGENCJA

Jesteśmy grupą międzynarodowych agencji full service, których kompetencje obejmują wszystko, od reklamy cyfrowej po PR, sponsoring, eventy i SoMe, by wymienić tylko kilka z nich. Łączymy silną lokalną obecność w wielu krajach w głównych miastach z międzynarodową perspektywą, co oznacza, że możemy pomóc w rozwoju Twojej marki i komunikacji tam, gdzie jest to dla Ciebie niezbędne. Wesprzemy Cię kluczowymi insightami i badaniami na rynkach, na których już jesteś lub rozważasz wejście.

Jesteśmy zwinni, szybcy, elastyczni, kreatywni, efektywni kosztowo – i międzynarodowi.

Pomagamy klientom rozwijać ich biznes i marki na całym świecie poprzez kreatywną reklamę, komunikację, branding i strategię.

Play Video
Play Video
Play Video

world conference 2022

NEXT CONFERENCE IN PORTUGAL 2023

Days
Hours
Minutes

e-book

how to handle a brand in a crisis


Jaki kierunek strategiczny powinieneś obrać? Jakie są Twoje opcje? Jak reaguje Twoja grupa docelowa i co jest dla niej ważne w obecnej sytuacji? Jakie jest ich zachowanie? Jak i co komunikujesz w naszej obecnej sytuacji? Co jest istotne i co jest właściwe?

Gdzie ciąć koszty w budżecie marketingowym, a gdzie inwestować? Czy masz potencjalne nowe innowacje, które zmieniłyby Twoje działania?

Najlepsze marki odważnie eksperymentują, gdy klimat gospodarczy staje się zimny, eksperymentują z nowymi, świeżymi pomysłami i technologiami. Co Ty powinieneś zrobić?

Skontaktuj się z nami na naszej infolinii: +45 40566006 lub info@justbranding.net jeśli potrzebujesz bezpłatnej porady!

ABOUT
JUST BRANDING

WE CREATE BRANDS IN A DIGITAL WORLD


JUST BRANDING iNT.  jest digitalową agencją reklamową. Tworzymy kompleksowe, międzynarodowe rozwiązania reklamowe, które łączą w sobie przełomowe kreacje, branding i strategie korporacyjne. Naszą siłą napędową jest innowacyjny storytelling i pomoc w osiągnięciu sukcesu Twojej globalnej marki zarówno w Internecie, jak i poza nim.
Jesteśmy ekspertami w tworzeniu i rozwijaniu międzynarodowych marek. Przekraczamy granice, języki i łączymy różne kultury. Reklama digitalowa i międzynarodowa to centrum naszej agencji kreatywnej.
Zdobyliśmy wiele krajowych i międzynarodowych nagród i nominacji.

Just Branding int. widzi ogromny potencjał w reklamie międzynarodowej i digitalowej. Dlatego uruchomiliśmy naszą międzynarodową sieć iNT. Agencies oraz naszą agencję digitalową iNT. Digital Kraków.

Od 1 października 2020 roku Just Branding int. i BrandStorm iNT. utworzyły agencję digitalową iNT DIGITAL KRAKOW, która łączy międzynarodowe doświadczenie z lokalną wiedzą. Nowa agencja digitalowa oraz BrandStorm iNT. posiada cenną wiedzę na temat polskiego rynku, która docelowo da nam zdecydowaną przewagę konkurencyjną, a jednocześnie możliwość rozwoju na arenie międzynarodowej.

Nasze relacje z BrandStorm iNT. sięgają wielu lat wstecz. Znamy się z globalnej sieci niezależnych agencji reklamowych ICOM. Dzięki temu dobrze się rozumiemy i możemy wykorzystać te bliskie międzynarodowe relacje, które zbudowaliśmy przez lata, co w efekcie przyniesie korzyści naszym klientom. BrandStorm ma podobne do nas, duże międzynarodowe doświadczenie, które pozwoli nam szybko i sprawnie reagować jako połączona jednostka. Ponadto, ich wiedza na temat polskiego rynku jest kluczowa, szczególnie w sytuacji, gdy obsługujemy potencjalnych polskich klientów z międzynarodowymi oczekiwaniami.