IT'S POSSIBLE IN A DIGITAL WORLD
WHO WE ARE
Just Branding is a digital advertising agency. We develop full-service international advertising solutions that integrate groundbreaking creative work, branding and corporate strategies.
INTERNATIONAL
We work with small- and mid-sized international companies, and we are experts in creating international brands.
OUR VALUES
Our team creates concepts at the intersection between strategy and creativity.
WE CONNECT ANALOG & DIGITAL MEDIA
Previous slide
Next slide

BİZ KİMİZ

JUST BRANDING dijital dünyada markalar yaratan ve sizlere tüm ajans hizmetlerini sağlayan bir reklamcılık kurumudur. Biz reklamcılığın tek başına yeterli olmadığını ve uygulanan iş fikri ile çok iyi organize edilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu sebeple başarılı, gelişen ve zengin markalar/reklam öğeleri yaratmakla kalmıyor, ayrıca kurumsal stratejilerin de tam sorumluluğunu alıyor ve yönetiyoruz.

Sizlere kapsamlı bir çözümler bütünü sunuyoruz – Markalaşma, Reklamcılık ve Kurumsal Stratejiler. Mükemmeliyetçilik ölçüsünde bu 3 adımı sizin için bir araya getirerek markanızın online ve offline başarı sürecini oluşturuyoruz.

Bir konsept oluştururken takımın ana kaynağı stratejinin yaratıcılıkla buluştuğu noktalardır. Bizi başarıya götüren hep değerlerimiz olmuştur:

  • Uluslararası mizacımız ile oldukça azimli ve kararlıyız
  • Çalışkan, çabalı ve saygılıyız
  • Pozitif / yapıcı ve yardımcıyız
  • Ufuk açan gayretleri ve yeni çözümler üretmeyi severiz

DEĞERLERİMİZ

ULUSLARARASI

Küçük ve orta çapta uluslararası marka uzmanları ve uluslararası şirketler ile çalışıyoruz.

Global olarak büyüyen başarılı markalar yaratmak için sınırları aşıyor, birçok dili ve farklı kültürü sizin için bir araya getiriyoruz.